Grilování Catering
Zajistíme grilování na Vaší firemní nebo rodinnė oslavě!
Grilované sele
Ochutnejte naše grilované sele dle vlastní receptury!
Grilované pochoutky
Grilujeme krůtu,steaky, vepřovou kýtu, zeleninu a další pochoutky.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Catering, před několika lety ještě cizí slovo, ale dnes již slovo běžně používané. O co přesně se jedná, proč ho využívat, v čem jsou jeho výhody a kde všude se může využít? To a mnohem víc se dozvíte v dnešním článku.

Cateringové služby jsou nejen v České republice čím dál víc oblíbené, ale také po celém světe. Nemáte s cateringem ještě zkušenost a nejste si proto jistí, proč je tato služba tolik oblíbená? Ráda vám lehce službu catering více představím. Jedná se o službu, která za vás kompletně zajistí přípravu jídla od předkrmu, přes hlavní chod až po dezert a nápoje jsou samozřejmostí.

Určitě to zná každý z nás. Vymyslet a hlavně připravit pohoštění pro více lidí není vůbec jednoduché, člověk přípravou stráví několik hodin, možná i dní a ve výsledku vše vypadá jinak, než jsme si představovali. Pomazánka na chuťovkách je přesolená, maso na grilu je nějaké připálené, na přílohu k masu jsme nakonec úplně zapomněli a dezert? Ten už pro jistotu většina hostů odmítá. Z oslavy nakonec nic nemáme, protože jsme většinu času strávili upocení v kuchyni a hosté postupně odchází úplně hladoví. Protože naše kulinářské schopnosti nejsou tak výborné, jak jsme si původně mysleli. Po celé oslavě nás nakonec ještě čeká uklidit celou tu spoušť, kterou jsme v kuchyni natropili.

Pokud se nechcete stresovat s přípravou jídla, ale chcete si naplno užít různé oslavy a mít spokojené bříško, využijte profesionální firmu nabízející cateringové služby. Náš Grill Catering se skládá ze samých profesionálů a je pro nás samozřejmostí plnit vaše požadavky a přání. Na trhu fungujeme již od roku 2006, a tak nejsme již žádnými nováčky v oboru. Jsme zavedená firma s bohatými zkušenostmi, která se drží určitých tradic, ale novinky pro nás nejsou žádnou překážkou.

Nezáleží na tom, zda plánujete menší rodinnou oslavu, velkou firemní párty, anebo například svatbu. Naše cateringové služby zajistíme na každou vámi zvolenou událost.

Specializujeme se na venkovní grilování a barbecue, rádi vám vyhovíme ve výběru hlavního jídla, chuťovek, chlebíčků, salátů, omáček a dalších pokrmů a také zajistíme nápoje. Máte rádi točené pivo, míchané koktejly, nebo jakékoliv jiné studené či horké nápoje? Pro nás nic není problémem a rádi vám splníme vaše přání, abyste se mohli soustředit na nerušenou zábavu a kulinářský zážitek.

S námi již nemusíte řešit složité a zdlouhavé přípravy na různé oslavy a akce, rádi zařídíme vše zas vás – od přípravy občerstvení a nápojů, přes stoly, židle, lavice, osvětlení, květinovou výzdobu a například i moderátora a samozřejmě po nás, ani po vašich hostech nezůstane žádný nepořádek, vše uklidíme a pokud se jedná o venkovní akci v nepříznivém počasí, zajistíme rádi stany včetně vytápění. Co vše zajišťujeme se můžete podívat na našem webu. Pro nás není téměř nic nemožné, máme rádi výzvy a rádi se podílíme i na netradičních oslavách včetně programu.

Pokud máte jakýkoliv dotazy či individuální přání, neváhejte nás kontaktovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.