Reference

Naši spokojení zákazníci oceňují kvalitní servis, vynikající jídlo a profesionální přístup. Jejich pozitivní zpětná vazba je naší nejlepší referencí.

Zadejte novou recenzi

Nejnovější recenze

Svatba

Mohu vřele doporučit. Perfektní domluva, profesionální služby. I přes velký počet hostů nebyl sebemenší problém a kvalita jídla byla ohromná. Hosté si všichni pochutnali a skládali poklony.

Pokud budou nějaké příležitosti, určitě služby pana Vernera znovu využijeme.

Ještě jednou díky! P. Vopařil

Svatba

Pán Verner a jeho ľudia pre nás zaisťovali svatbu. Všetko bolo dokonale profesionálne, zamestnanci aj p. Verner boli veľmi príjemní, jedlo bolo fantastické. Naši hostia aj my sme boli veľmi spokojní. Ďakujeme a určite budeme túto firmu odporúčať ďalej!

Fedor Dubovský

Oslava 70 narozenin

Byli jsme moc spokojení se službami GRILL-CATERING.CZ Vše probíhalo podle našich představ. Selátko a všechno ostatní bylo vynikající, všem moc chutnalo. Pan Verner je moc milý, vstřícný člověk a také profesionál, vše si připravoval sám přímo na místě, aby vše bylo čerstvé a šopský salát křupavý. Vše měl výborně ochucené. Dokonce i když většina hostů odešla, ještě s námi zůstal ve večerních hodinách, aby jen pro pár lidí ugriloval hermelín. Ještě jednou moc děkujeme a všem tuto firmu vřele doporučujeme.

Rodina Martinovských

Catering - odpolední svatební párty s večerním "doběhem" 🙂

S panem Vernerem byla velmi dobrá komunikace při přípravě cateringu. Zohlednil naše požadavky a velmi dobře odhadl objemy na daný počet lidí. Jídlo bylo perfektní, nápoje skvěle nachlazené. Při akci byl se svým týmem k dispozici a profesionálně se postaral o naše hosty. Grill Catering vřele doporučuji!

Lukáš Gasparovič

Oslava narozenin

Chceme poděkovat za zajištění pohoštění na naší oslavě – ochota , vstřícnost . Hosté měly boule za ušima z perfektně ochuceného masa . Vše bylo super a těšíme na příští rok , kdy nás čeká další oslava. Všem doporučujeme a doporučovat budeme

Trávníčkovi

Svatba

Moc děkujeme za výbornou domluvu a ochotu pana Vernera. Obsluha i jídlo, prostě vše bylo na jedničku. Určitě vřele doporučujeme. Budete spokojeni. Pěkný den, Fabiánkovi

Fabiánkovi

Oslava narozenin

110% spokojenosti! A to nemluvě o chuti masa! Všem doporučuji využít, my se chystáme také tentokrát na kolaudaci domku 🙂

soukromé

Svatební raut

Od Grill-Cateringu jsme si pro naší svatbu v podhůří Krkonoš objednali zajištění jídla formou rautu. To nejprve zahrnovalo přípravu grilovaných mas (kuřecí stehna, krůtí prsa, vepřové plátky), přípravu zeleninových salátů, miniřízečků, guláše a hovězí polévky. Dále následovalo grilování zeleniny a šunkové kýty. Vše se podařilo ke spokojenosti svatebčanů. Profesionální a usměvavá obsluha byla bonusem. Pití jsme si dle dohody zajišťovali sami. Za nás můžeme jenom doporučit! Petr & Radka

Petr & Radka

Svatební klání:)))

Grill Catering mohu doporučit všem! Profesionalita skloubená s přátelským a vstřícným jednáním…prostě dobré pochutnání v ještě lepší společnosti!:))

Žaneta Muchová

Svatební oslava - zahradní slavnost

GRILL CATERING mohu vřele doporučit. Po kuchařské a grilovací stránce se můžete těšit na výborné pohoštění pro vás a vaše hosty. Personál byl milý, vstřícný, výborně dotvářel uvolněnou atmosféru, kterou jsme si přáli. Po obchodní stránce oceňuji férové a transparentní jednání, lidskost a hlavně (ve srovnání s konkurenci) velice slušné ceny. Jako nevěsta a organizátorka poměrně velké svatby jsem pochopila, jak zásadní rozdíl je u věci, co organizuje člověk poprvé, mezi dodavateli průměrnými a skvělými. GRILL CATERING přemýšleli za nás, sami přicházeli s podněty a doporučeními. Rozhodně patří mezi ty skvělé. Neváhala bych obrátit se při jiné příležitosti na ně znova.

Renata a Vojta