Grilování Catering
Zajistíme grilování na Vaší firemní nebo rodinnė oslavě!
Grilované sele
Ochutnejte naše grilované sele dle vlastní receptury!
Grilované pochoutky
Grilujeme krůtu,steaky, vepřovou kýtu, zeleninu a další pochoutky.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Blíží se velká událost, kterou pořádáte a stále si nejste jistí, jaké pohoštění budete podávat?
Nezoufejte, nestresujte se. Dnes vám dám totiž několik důvodů, proč si objednat grilované sele právě od nás.

Rodinná oslava, firemní večírek, svatba a další akce… minimálně jednu věc mají všechny tyto události společnou. Ptáte se jakou? Na každé této události je více (nebo možná méně) hostů, na které chceme udělat dojem – výzdobou, zábavou, ale také jídlem. Jakmile je někde i menší skupinka hladových lidí, nemusí to dopadat dobře. Proto je občerstvení jednou z věcí, na kterou nesmíme zapomenout a musíme si na ní dát záležet.

 

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Nenechte si například svatbu zkazit hladovým hostem, který je protivný a svojí špatnou náladu šíří všude kolem. Nechte nás, abychom se o hladové žaludky všech přítomných postarali. Specializujeme se na venkovní grilování a jednou z našich specialit je právě grilované sele. Na kvalitě si dáváme vždy záležet, a proto selata odebíráme pouze z prověřených českých chovů. Máme originální recepturu, která vychází z tradičních postupů. Maso v průběhu grilování ořezáváme a tím zajišťujeme jeho šťavnatost, chutnost a také postupné plnění hladových žaludků. Maso podáváme vždy v té nejlepší kvalitě, se skvělou chutí. Je to zapříčiněno také tím, že maso nikdy nepředpékáme.

 

Pro většinu lidí je grilování masa symbolem léta. Každý se jistě zúčastnil několika „letních grilovaček“, ale ráda bych vás upozornila, že není grilování jako grilování. Samozřejmě si pochutnáte i na grilovaných klobáskách a pivu v horkém letním dni, ale ta chuť se vůbec nedá srovnávat s kvalitně grilovaným seletem.

Selata opékáme na profesionálních grilech a rožníme je jedině na kvalitním bukovém a dubovém dřevě. Možná vás napadla otázka, zda má vůbec cenu pořizovat grilované sele, copak nestačí různé steaky a klobásy? Zaručuji vám, že nestačí a objednání grilovaného selete bude jedním z vašich nejlepších rozhodnutí.

Příprava selete je sice náročnější, ale od toho jsme tu my. Nemusíte se starat o výběr selete, jeho přepravy, ochucení, grilování, sehnání grilu a dalších věcí, které jsou ke grilování selete potřeba. My vše zařídíme a zajistíme vám gurmánský zážitek.

Zkuste se na chvilku zasnít, představte si pomalu grilované sele, jeho křupavou kůžičku, jemné vepřové maso a jeho neodolatelnou vůni a chuť. Nemusíte čekat na léto a nějakou větší grilovačku, abyste toto a mnohem víc zažili. Pokud plánujete jakoukoliv událost – firemní večírek, narozeninovou oslavu, svatbu, anebo třeba nevšední večírek, grilované sele je vhodné pro každou událost.

Samozřejmě grilovaným seletem to ještě zdaleka nekončí, na vaše přání zajistíme různé druhy omáček dle vaší chuti a představy. Stačí nás kontaktovat a sdělit nám vaše přání.

2 komentáře

  1. Dobrý den,

    měli bychom zájem o Váš catering na firemní akci. Konkrétně o grilované selátko. Celkem bude cca 35 osob.
    Prosím o cenovou kalkulaci a vaši nabídku.

    Děkuji mockrát.

    S pozdravem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.